KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13272467
nr 1327 2467
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Palermo. Signerad. Motivet: 25x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:18:33
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr